Nowoczesne hotele co prawda zapewniają swoim gościom nowoczesny wygląd i aranżację wnętrza, jednakże często postawione są na uboczu. Hotel na starym mieście w Lublinie to nie tylko komfort wynikający z lokalizacji prestiżowych hoteli, lecz także możliwość poczucia klimatu starówki.

Pięciogwiazdkowy hotel na starym mieście w Lublinie

Decydując się konkretny hotel w Lublinie, każdy wyszukuje odpowiedniego miejsca pod swoje kryteria. Jedni poszukują ekonomicznego wariantu, a z kolei goście z większymi wymaganiami – komfortowego i prestiżowego miejsca do zatrzymania się i skorzystania z uroków hotelu i okolicy.

Takim miejscem jest zdecydowanie Hotel Alter, który jest jedynym pięciogwiazdkowych hotelem w Lublinie. Dodatkowo posiada on wewnątrz restaurację, a na gości spragnionych relaksu jest dobra informacja – jest to hotel ze spa w Lublinie.

W ten sposób goście mają zapewnione wszystkie wygody jakie są niezbędne dla osób zmęczonych podróżą i potrzebujących regeneracji na najwyższym poziomie.

Hotel na Starym Mieście w Lublinie to także prócz walorów związanych z komfortem, niezwykle ciekawe miejsce pod kątem historycznym. Usytuowany w XVI-wiecznej kamienicy, pozwala na chwilę oderwać się od nowoczesności i opuszczając jego mury poczuć się jak kilka wieków wcześniej, zwiedzając okoliczne uliczki, chodząc po wybrukowanym deptaku.

Dobrze zlokalizowany hotel w Lublinie to podstawa

Mimo iż Lublin nie jest aż tak wielkim miastem jak np. Warszawa, to decydując się na hotel na Starym Mieście w Lublinie, zyskuje się bardzo ważny atut – lokalizację.

Usytuowany w ścisłym centrum Hotel Alter, to miejsce w którym można nie tylko wypocząć, smacznie zjeść i zregenerować siły w hotelowym spa, ale również dostać się do ważnych miejsc w mieście w stosunkowo krótkim czasie. Docenią to ludzie, którzy mając umówionych kilka spotkań w ciągu dnia, muszą przemieszczać się między hotelem a firmami bądź urzędami.

W wolnym czasie natomiast warto wybrać się na spacer po centrum. Znajduje się tu wiele perełek architektonicznych, które warto zobaczyć. Zamek Królewski, Ratusz, czy odnowiony kilka lat temu Plac Litewski zachwycą nie tylko koneserów architektury.

Centrum Lublina zostało zachowane w stosunkowo nienaruszonym stylu, dzięki czemu można tutaj przeżyć swoistą podróż w czasie. Nie jest to typowe centrum wielkich miast, gdzie szklane wieżowce górują nad starymi budynkami.

Dlatego decydując się na hotel na Starym Mieście w Lublinie, warto wybrać właśnie Alter. Połączenie pięciogwiazdkowego hotelu, butikowego stylu i lokalizacji w ścisłym centrum, to idealne połączenie dla osób szukających wypoczynku i możliwości poznania pięknego miasta jakim jest Lublin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj