Eventy plenerowe to dla firm doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę i zdobyć nowych klientów. Warto także wtedy zadbać o odpowiednią reklamę. Co wybrać?

Kluczem do skutecznej reklamy zewnętrznej (outdoorowej) podczas eventów plenerowych jest zwrócenie uwagi na prezentowaną ofertę. W tym celu stosuje się różne rodzaje materiałów reklamowych, które mogą wyróżnić firmę.

Jakie rodzaje reklam będą mogły sprawdzić się wtedy najlepiej?

Flagi reklamowe – windery

Podczas wydarzeń plenerowych bardzo dobrze sprawdzają się flagi reklamowe, w tym także windery, które kształtem przypominają żagle. Takie flagi reklamowe mogą być dowolnie spersonalizowane, na przykład przez umieszczenie na nich logo firmy czy też nazwy wydarzenia, które jest organizowane.

Windery umieszcza się następnie na specjalnych stojakach. Dzięki temu, że są to flagi mobilne – ruchome, można łatwo stosować je podczas wielu eventów.

Ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe także mogą świetnie sprawdzić się podczas różnych wydarzeń plenerowych. Ścianka tego typu tworzy tło dla mównicy czy lady ekspozycyjnej albo może być używana podczas prezentacji i wywiadów.

Firmy dostarczające ścianki reklamowe mogą przygotować je w różnych rozmiarach na zamówienie klienta. Ścianki mogą posiadać kształt prosty lub lekko łukowaty. Są one budowane na bazie specjalnych składanych stelaży, dlatego także mogą być z łatwością demontowane, przewożone i używane wielokrotnie podczas różnych wydarzeń.

Stojaki reklamowe

Podczas eventów plenerowych dobrze sprawdzą się także różne rodzaje stojaków reklamowych. Są to elementy ekspozycyjne oferowane w wielu różnych wariantach do wyboru, np. jako:

  • potykacze,
  • stojaki pojedyncze,
  • stojaki o łamanej konstrukcji,
  • stojaki z bannerami,
  • stojaki plakatowe.

Reklamy pneumatyczne

To interesująca propozycja na eventy na świeżym powietrzu. Reklamy pneumatyczne mają postać nadmuchiwanych balonów, namiotów, bram czy ścianek, zaopatrzone w spersonalizowane nadruki.

Podstawą skutecznej promocji podczas wydarzeń w plenerze jest właściwa reklama, dlatego upewnij się, że dobrze ją przygotowałeś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj