Przelewy przez internet to jedno z najbardziej wygodnych rozwiązań wszech czasów! Konieczność odwiedzania placówek banków lub poczt w celu przekazania środków pieniężnych na inne konto niemal odeszło w zapomnienie. Wykonywanie przelewów stało się proste i szybkie przede wszystkim dzięki firmom, które tworzą rozwiązania ułatwiające i usprawniające cały proces.

W jaki sposób firmy przyczyniają się do szybkich i prostych przelewów?

Wiele z nich tworzy jeden panel do obsługi wielu rodzajów płatności. Korzystanie przez urządzenie mobilne z jednej aplikacji to wygodne rozwiązanie realizacji transakcji wybrana metodą. Nie ma więc konieczności przełączania się między nimi lub posiadania osobnych aplikacji do każdej z nich. Przelewy24.pl umożliwia operowanie wszystkimi rodzajami płatności (BLIK czy One-Click) z jednego miejsca.

Rozwiązanie zapewnia dodatkowo:

  1. intuicyjność – panel jest łatwy w obsłudze i prowadzi krok po kroku przez wszystkie etapy transakcji
  2. dostęp – aplikacja działa na urządzeniach mobilnych opartych o środowisko iOS, Windows Phone oraz Android
  3. automatyczne zapamiętywanie danych – nie ma konieczności ręcznego wpisywania danych podczas transakcji.

Innowacyjne rozwiązania

Firmy oferujące panele do wykonywania przelewów internetowych integrują się z bankami dając szeroki wybór działań. Umożliwiają nie tylko wykonywanie tradycyjnych przelewów przez internet, ale również korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, takich jak płatności przy użyciu urządzeń mobilnych. Wśród nich znajduje się przede wszystkim zyskujący na popularności BLIK, którym płacić można nie tylko w punktach stacjonarnych, ale też internetowych.

Nie można też pominąć niezwykle wygodnej nowości w postaci one-click. Metoda ta wymaga tylko jednorazowego wprowadzenia danych osobowych lub karty, a przy kolejnych transakcjach pobiera je automatycznie z biblioteki przygotowanej przez firmę. W ten sposób wykonanie przelewu i jego realizacja są znacznie przyspieszone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj