śpiwór do wózka to produkt, w którym zapina się malca za pomocą zamka błyskawicznego – nie ma więc zagrożenia, że dziecko rozkopie i zrzuci z siebie takie nakrycie.

Jak zabezpieczyć ciało dziecka przed chłodem, wiatrem i opadami podczas zimowych spacerów z wózkiem? Czy wystarczą do tego domowe kocyki i kołderki? Jak uniknąć ciągłego rozkopywania przez dziecko takiego posłania? Rozwiązaniem jest specjalny śpiwór do wózka – wyposażenie nowoczesnych rodziców, które świetnie sprawdzi się podczas niesprzyjającej aury zimą, jesienią i wiosną

Zimowy spacer z wózkiem – zalety i zagrożenia

Zagrożenia związane ze spacerami zimową porą powodują, że wielu opiekunów niemal w ogóle rezygnuje z wychodzenia z dziećmi z domu w chłodne dni. Niesłusznie. Takie spacery w wózkiem są niezbędne dla prawidłowego rozwoju malca – zapewniają mu kontakt ze świeżym powietrzem, umożliwiają też poznawanie otaczającego go świata. Faktem jest, że takie spacery mogą jednak zakończyć się przeziębieniem lub poważniejszą infekcją, a nawet zapaleniem płuc. Jak uniknąć tego zagrożenia? Odpowiednio zabezpieczając ciało malca przed chłodem, wiatrem i opadami atmosferycznymi. Niestety, w tej roli nienajlepiej sprawdzą się domowe kocyki i kołderki. Nie stanowią one dobrego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Do tego malec może je z łatwością z siebie zrzucić, narażając się na wychłodzenie.

Śpiwór do wózka – sposób na spacerowe wyzwania

Z myślą o prawidłowym zabezpieczeniu ciała malucha przed niekorzystną aurą podczas zimowych spacerów powstał specjalny śpiwór do wózka. Zapewnia ponadto doskonałą izolację termiczną ciała malucha, a przy tym odpowiednią cyrkulację powietrza. Z zewnątrz pokryty jest materiałem odpornym na wiatr i opady atmosferyczne. Śpiworki są ponadto łatwe w utrzymaniu czystości. Dostępne są w wielu różnych wersjach dopasowanych do wieku dziecka oraz rodzaju wózka. Do wyboru mamy różne kolory i fasony. Część z nich ma formę zbliżoną do kombinezonów wyposażonych w rękawy i kaptury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj